dowolna

Nieruchomości Dąbrowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 ogłoszeń

174 370 zł2 461 m² 70,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   ładnie położona działka W malowniczym miejscu Do sprzedania atrakcyjna Dziaka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł207 m² 6 275,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:864 m²

Przestrzeń, która daje wolność. Są domy, które po prostu się ogląda i są takie, w których od razu chcesz zamieszkać. Ta nieruchomość należy zdecydowanie do tej drugiej kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

949 950 zł22 500 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż pięknie zadrzewioną działkę z linią brzegową jeziora Sasek Wielki. Teren z niesamowitym potencjałem - ponad 300 metrów własnej linii brzegowej , działka zadrzewiona ,.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł8 500 m² 6,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działk a rolna - dąbrowa gmina Brudzew Przedstawiamy na sprzedaż dwie działki rolne w miejscowości dąbrowa, gmina Brudzew. Działki o przeznaczeniu rolnym, pod uprawy, niewielką część.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

75 000 zł1 133 m² 66,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, polecam działkę budowlaną w Dolinie Baryczy. Na działce ustanowiono mpzp - teren oznaczony jako mn/5. MN - przeznaczenie podstawowe - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł33 031 m² 60,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Oferowana działka o łącznej powierzchni 33 031 m , idealna pod działalność usługową lub turystyczno-rekreacyjną. W skład oferty wchodzą działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

37 830 000 zł6 656,94 m² 5 682,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiot oferty stanowią trzy nieruchomości gruntowe o pow. 10 925 m2, zabudowane obiektami biurowo-magazynowo-produkcyjnymi, w całości skomercjalizowane. Całość kompleksu zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł744 m² 321,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie miejsce, gdzie możesz budować swoją przyszłość w harmonii z naturą, nie rezygnując przy tym z codziennej wygody. Gdzie poranki wypełnia śpiew ptaków, a wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

144 500 zł5 785 m² 24,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   piękna działka Z założoną winnicą Z możliwością zabudowy! W ofercie sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przyjazne miejsce do życia na zachodnich obrzeżach Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł962 m² 179,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9,62ar położoną w miejscowości Dąbrowa (gmina Świlcza) zaledwie 15km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł170 m² 8 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Oto twój wymarzony dom! Polecam ten elegancki, wolnostojący dom jednorodzinny, który zachwyca zarówno swoją funkcjonalnością, jak i estetyką. Położony jest w miejscowości Dąbrowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Dąbrowa,świętokrzyskie

810 000 zł121,55 m² 6 663,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Nowoczesny dom 121,55 m | Forest Park Dąbrowa | ogród | pompa ciepła | blisko Kielc | las Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 121,55.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł684 m² 1 242,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna, wymiarowa, działka budowlana ze wszystkimi mediami pod dom jednorodzinny wolnostojący lub w zabudowie bliźniaczej. Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego : 1) przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł2 341 m² 65,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-inwestycyjna o pow. 2341 m2 usytuowana w miejscowości Dąbrowa, położoną nad jeziorem Myślibórz okolice Myśliborza. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł22 293 m² 39,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Polecam ofertę sprzedaży terenu o powierzchni 2,2293 ha objętego mpzp : Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Cała nieruchomość o pow. 22 293 m2 została podzielona na 21 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wysoki standard | 72 m + 72 m taras | kameralne ogrodzone osiedle | lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Dąbrowa, zaledwie kilkaset metrów od granic Kielc. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł94,50 m² 11 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:680 m²

Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł182 m² 5 631,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:991 m²

| na bazie projektu "dom Znajomy" powstaje w Łomiankach Dąbrowie, blisko puszczy inwestycja- dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Oferta obejmuje część domu usytuowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł74 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 186 m² 349,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow 1186m2 położona w podpoznańskiej miejsco wości Dąbrowa, ,doskonale skomunikowana, w drodze przy działce prąd, woda, gaz i kan, , wśród nowych domów. brak.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 166 m² 600,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

działka budowlana położona przy lesie,media prad,woda,gaz i kan. przy działce w ulicy, ogrodzona,kształt nieregularny(trójkąt ),jest wywołany plan zagospodarowania terenu(pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł203,70 m² 3 431,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 897 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w Dąbrowie ok. 16 km od Braniewa, w spokojnej okolicy w pobliżu Jeziora Pierzchalskiego. Nieruchomość idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł444 m² 6 711,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Dom w objęciach zieleni i starodrzewia. Obecnie funkcjonujący - apartamenty na wynajem. Można dalej prowadzić wynajem długoterminowy, bądź akademik , czy gabinety usługowe, lub dom spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł30 800 m² 5,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dąbrowa, gmina Polkowice, działka rolna, 30800 m2, 3,08 ha, sprzedaż, 170000 zł. Na sprzedaż grunt rolny w miejscowości Dąbrowa, w gminie Polkowice. Wg miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł100,39 m² 7 022,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę świeżo wykończonego mieszkania 5-pokojowego (segmentu) na sprzedaż o powierzchni 100,39m2, z niewielkim ogrodem oraz przynależnymi dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł15 000 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1,5 ha położona w miejscowości Dąbrowa gm. Kaliska. Działka znajduje się przy ul. Jarzębinowej, około 300 metrów od drogi krajowej. Uzbrojona w prąd przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł57 000 m² 13,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 57 ar położona w malowniczej okolicy w miejscowości Dąbrowa (gmina Chełmiec). Nieruchomość oddalona ok 3,5 km od Nowego Sącza.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł165 m² 9 509,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dzień otwarty w niedzielę 17 maja od godziny 12 do 14. Awizacja spotkań - telefonicznie lub sms na numer   . Dom po generalnym remoncie, wysoki standard, 4 sypialnie, działka 650 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł16 000 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, polecam działkę budowlaną w Dolinie Baryczy. Na działce ustanowiono mpzp - teren oznaczony jako mn/5 oraz R/2 mn - przeznaczenie podstawowe - tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł21 100 m² 1,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dąbrowa, gm. Ludwin - dwie piękne duże łąki idealne pod rekreację bądź jako inwestycja pod wydobycie torfu! Ponad 2ha terenu - wokół cisza, spokój i sama zieleń. Szukasz idealnego miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

98 750 zł3 950 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   urokliwa działka W spokojnej okolicy W ofercie sprzedaży posiadamy pięknie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 000 zł217,12 m² 39,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Smart Property prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 145,93 mkw., usytuowany na działce o powierzchni ok. 4 arów. Nieruchomość została wybudowana według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł103 m² 6 019,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu sprzedaż lokalu w stanie deweloperskim o powierzchni 103,01 m2, apartament ma przynależny ogródek o powierzchni 115m2 oraz miejsca postojowe. Budynek budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł203,84 m² 4 312,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowa niższa cena! Z przyjemnością przedstawiam do kupienia wolnostojący dom w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 136,21 m2, powierzchni całkowitej 203,84 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką w spokojnej, zielonej okolicy Dąbrowa, gmina Świerczów Są miejsca, które trudno opisać jednym zdaniem bo to nie tylko nieruchomość, ale klimat, który.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dąbrowa, gmina Polkowice, działka budowlana, 1000 m2, sprzedaż, 45000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany dz. 186/4 w miejscowości Dąbrowa, w gminie Polkowice. Wg miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dąbrowa,wielkopolskie

1 890 000 zł204 m² 9 264 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 802 m²

Elegancka oaza spokoju w Dąbrowie - Twoje wymarzone miejsce do życia Wyobraź sobie miejsce, gdzie czas płynie wolniej, a każdy dzień rozpoczyna się od promieni słońca przebijających się.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł24 600 m² 17,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dąbrowa (gmina bartoszyce) - działka 2.46 HA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY na 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną DZIAŁKA: Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom jednorodzinny| 150 mkw| 4 km od Nowego Sącza - Miejscowość: dąbrowa (gmina Chełmiec) - Powierzchnia domu: 150 mkw - Powierzchnia działki: 11 ar - 7 pokoi - Taras z widokiem na Beskid Niski.