Działka budowlana, ul. Ułanów Jazłowieckich
Ułanów Jazłowieckich, Dąbrowa, mazowieckie
- 638 250 zł
- 851 m²
- 750 zł/m²
Agata Wrześniak
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Ułanów Jazłowieckich
Ułanów Jazłowieckich, Dąbrowa, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka budowlana, ul. Ułanów Jazłowieckich
Zaktualizowane: 12 maja 2026
638 250 zł 851 m² 750 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 638 250 zł (750 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 851 m²
- kształt: prostokąt; długość: 31m; szerokość: 28m; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, gaz
- Źródło: biuro nieruchomości: "LIDER HAUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 7716/2145/OGS
Lokalizacja
- Adres: Ułanów Jazłowieckich, Dąbrowa, Łomianki, warszawski zachodni, mazowieckie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, łąka, las
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, supermarket, centrum handlowe, targ
Opis nieruchomości
Do sprzedania kształtna / 28mx31m / działka pod zabudowę jednorodzinną tylko 350 m od Puszczy Kampinoskiej .
Dojazd drogą utwardzoną w której są prąd i gaz.
Nieruchomość objęta MPZP .
1) przeznaczenie terenu:
a) podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca,
b) uzupełniające - na działkach budowlanych o powierzchni nie mniejszej niż 2500 m² dopuszcza się zabudowę pensjonatową;
2) wskaźniki kształtowania (...)