dowolna

Nieruchomości Dąbrowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa,mazowieckie

2 500 000 zł110 m² 22 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Oferujemy do sprzedania nowy w pełni wykończony dom w w zabudowie bliźniaczej, urządzony z pełną starannością i dbałością o detale - budowany dla siebie. Uwaga! Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dąbrowa,mazowieckie

638 250 zł851 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kształtna / 28mx31m / działka pod zabudowę jednorodzinną tylko 350 m od Puszczy Kampinoskiej. Dojazd drogą utwardzoną w której są prąd i gaz. Nieruchomość objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ogrodowa

Dąbrowa,wielkopolskie

473 000 zł790 m² 598,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, tylko w naszym biurze. Na sprzedaż 2 piękne i bardzo foremne ( prostokątne ) działki budowlane zlokalizowane na ul. Ogrodowej w miejscowości Dąbrowa ( gmina Dopiewo ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

2 980 000 zł444 m² 6 711,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Dom w objęciach zieleni i starodrzewia. Obecnie funkcjonujący - apartamenty na wynajem. Można dalej prowadzić wynajem długoterminowy, bądź akademik , czy gabinety usługowe, lub dom spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

420 000 zł66 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Na sprzedaż siedlisko położone w spokojnej miejscowości Dąbrowa, zaledwie 10 km od Koła, idealne dla osób szukających ciszy, przestrzeni oraz kontaktu z naturą. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

2 300 000 zł300 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Oferujemy do sprzedaży klimatyczną willę w doskonałej lokalizacji. Dom posadowiony jest na działce z pięknym starodrzewem o powierzchni 1.890 m2. Powierzchnia domu to 300 m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Dąbrowa,małopolskie

199 000 zł1 002 m² 198,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest ostatnia działka budowlana położona w miejscowości Dąbrowa, gm. Chełmiec. Lokalizacja: dąbrowa, pow. nowosądecki, gm. Chełmiec. Wieś ta leży w Kotlinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Batorowska

Dąbrowa,wielkopolskie

1 499 000 zł281 m² 5 334,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dąbrowa,wielkopolskie

3 300 000 zł357 m² 9 243,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący parterowy (5-8 pok) Z możliwością wykończenia poddasza, pompa ciepła, rekuperacja, duża działka Nieruchomość położona w Dąbrowie blisko Poznania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Solna

Dąbrowa,wielkopolskie

759 000 zł106 m² 7 162,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Rękojmia 5 lat, brak Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu i umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Dąbrowa

Dąbrowa,opolskie

220 000 zł77 m² 2 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Proponuję do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 65 m2, usytuowany na parterze, w kamienicy jednopiętrowej. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowośći Dąbrowa. Lokal świetnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa

Dąbrowa,opolskie

155 000 zł1 112 m² 139,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki budowlanej w Dąbrowie koło Opola. Szczegóły nieruchomości działka budowlana powierzchnia : 1112 m2 cena: 155.000 PLN stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Dąbrowa,wielkopolskie

889 000 zł86 m² 10 337,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Cenisz nowoczesny styl i szukasz nieruchomości z wysokiej jakości wykończeniem? Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą stylowej, przestronnej czteropokojowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szafirowa

Dąbrowa,wielkopolskie

450 000 zł1 286 m² 349,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1286 m , położona w miejscowości Dąbrowa, zaledwie kilka minut od Poznania. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Dąbrowa,małopolskie

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka budowlana 10a - mnu, działka płaska, w kształcie zbliżonym do kwadratu, ogrodzona, media Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok. 10a położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

840 000 zł920 m² 913,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 920 m , położona w malowniczej okolicy przy Puszczy Kampinoskiej. Parametry techniczne: powierzchnia: 920 m Wymiary: ok. 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa,małopolskie

990 000 zł138 m² 7 172,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Inwestycja w trakcie budowy! smart Property prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 138,03 mkw (pow. użytkowa 129 mkw) z ogródkiem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Batorowska

Dąbrowa,wielkopolskie

1 499 000 zł281 m² 5 334,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,opolskie

999 000 zł143 m² 6 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia wolnostojący dom w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 117,60 m2, powierzchni całkowitej 142,86 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Graniczna

Dąbrowa,wielkopolskie

1 178 000 zł377 m² 3 124,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek inwestycyjny z ogromnym potencjałem | bezpośrednio przy S11 Na sprzedaż nowoczesny budynek w stanie surowym zamkniętym, który dzięki swojej konstrukcji, wysokości pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

2 980 000 zł444 m² 6 711,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Dąbrowa,wielkopolskie

889 000 zł86 m² 10 337,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Dąbrowa

Dąbrowa,lubuskie

186 000 zł5 700 m² 32,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości City Invest zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży. Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę rolną w miejscowości Dąbrowa idealna pod budownictwo osadnicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dąbrowa

Dąbrowa,lubuskie

120 000 zł23 700 m² 5,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu na sprzedaż grunt rolny położony W dąbrowie gmina zabór. Łączna powierzchnia gruntu to 2,37 ha. Grunt składa się z 5 działek. Symbol użytku: działka o pow. 0,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Dąbrowa

Dąbrowa,lubuskie

35 000 zł3 500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu na sprzedaż grunt leśny położony W dąbrowie gmina zabór. Powierzchnia gruntu leśnego to 0,35 ha. Symbol użytku: lsvi Istnieje możliwość zakupu gruntu rolnego o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,małopolskie

700 000 zł118 m² 5 952,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szukasz domu blisko Krakowa, z dala od miejskiego zgiełku? Mamy dla Ciebie idealną propozycję nieruchomość położoną w pobliżu Puszczy Niepołomickiej, z szybkim dojazdem do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa,małopolskie

549 000 zł144 m² 3 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Smart Property prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 117,59 mkw. Nieruchomość położona na działce 2 arowej. Budynek wybudowany według projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dąbrowa,pomorskie

689 000 zł118 m² 5 838,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:704 m²

Został ostatni dom O większej powierzchni! Osiedle dąbrowa to spełnienie oczekiwań osób, które chcą cieszyć się otoczeniem zieleni i spokoju, jednocześnie ceniąc sobie energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa,małopolskie

699 000 zł144 m² 4 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

1 499 000 zł170 m² 8 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Oto twój wymarzony dom! Polecam ten elegancki, wolnostojący dom jednorodzinny, który zachwyca zarówno swoją funkcjonalnością, jak i estetyką. Położony jest w miejscowości Dąbrowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

489 000 zł780 m² 626,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, na sprzedaż 2 piękne i bardzo foremne ( prostokątne ) działki budowlane zlokalizowane na ul. Ogrodowej w miejscowości Dąbrowa ( gmina Dopiewo ) obok Poznania. Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ofiar Katynia

Dąbrowa,mazowieckie

145 000 zł695 m² 208,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż udział 1/2 w działce budowlanej położonej w Dąbrowie (gm. Łomianki) przy ul. Ofiar Katynia, oddalona o około 250m od Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa

Dąbrowa,lubuskie

249 000 zł6 200 m² 40,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Na sprzedaż nieruchomośćzabudowana domem i budynkiem gospodarczym posadowiony na działceo powierzchni 6 200 m.kw. zlokalizowana w sercu malowniczej Dąbrowy, w gminie Zabór. Ta atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa

Dąbrowa,lubelskie

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Dąbrowa gm. Ludwin. Budynek o powierzchni użytkowej 120 m2, wybudowany w latach 90-tych, usytuowany w I linii zabudowy. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dąbrowa,pomorskie

610 000 zł102 m² 5 980,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Został ostatni dom O mniejszej powierzchni! Osiedle dąbrowa to spełnienie oczekiwań osób, które chcą cieszyć się otoczeniem zieleni i spokoju, jednocześnie ceniąc sobie energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

1 060 000 zł200 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:943 m²

Ptak nieruchomości 29 lat doświadczenia w branży nieruchomości. Oferta, na którą warto spojrzeć! Funkcjonalny dom w Dąbrowie, gm. Dopiewo, tylko 14 km do Poznania. Pow. użytkowa domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dąbrowa

Dąbrowa,małopolskie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej Komfort i funkcjonalność Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ponad 160 m , położony na 2-arowej działce w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa

Dąbrowa,małopolskie

549 000 zł160 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa,wielkopolskie

1 550 000 zł215 m² 7 209,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Wolnostojący dom Dąbrowa Basen Duża działka Spokojna okolica Przedstawiam Państwu nietuzinkowy, wolnostojący dom położony w Dąbrowie o powierzchni około 200 m2 zaledwie parę kilometrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa

Dąbrowa,lubuskie

249 000 zł6 200 m² 40,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 6 200 m.kw., zlokalizowana w sercu malowniczej Dąbrowy, w gminie Zabór. Ta atrakcyjna nieruchomość to świetna okazja dla inwestorów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,łódzkie

569 000 zł200 m² 2 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:778 m²

Dom przy granicy Wielunia dla dwóch rodzin lub inwestora! 5 pokoi, podpiwniczony, duży taras + budynek gospodarczy. Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny z 1981 roku, położony w Dąbrowie, tuż.