dowolna

Działki Dąbrowa – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

299 000 zł1 400 m² 213,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Dąbrowa, gmina Chełmiec, powiat nowosądecki, województwo małopolskie w spokojnej i nowoczesnej okolicy zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł16 100 m² 74,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, myślibórz okolica. Duża działka o pow. 1,61 ha wspaniale położona, granicząca przez las z linią brzegową Jeziora Myśliborskiego w miejscowości Dąbrowa gmina.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 186 m² 349,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow 1186m2 położona w podpoznańskiej miejsco wości Dąbrowa, ,doskonale skomunikowana, w drodze przy działce prąd, woda, gaz i kan, , wśród nowych domów. brak.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł744 m² 321,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie miejsce, gdzie możesz budować swoją przyszłość w harmonii z naturą, nie rezygnując przy tym z codziennej wygody. Gdzie poranki wypełnia śpiew ptaków, a wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dąbrowa, gmina Polkowice, działka budowlana, 1000 m2, sprzedaż, 45000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany dz. 186/4 w miejscowości Dąbrowa, w gminie Polkowice. Wg miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 000 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość położona tuż przy puszczy, na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. W planie miejscowym znajduje się na terenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł13 200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dąbrowa, gmina Polkowice, działka budowlana, 13200 m2, sprzedaż, 594 000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany dz. 186/4 w miejscowości Dąbrowa, w gminie Polkowice. Wg miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł1 200 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 12 ar położona w malowniczej okolicy w miejscowości Dąbrowa (gmina Chełmiec). Nieruchomość oddalona około 3,5 km od Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł1 411 m² 530,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z wydanym pozwoleniem na budowę dużego domu jednorodzinnego. Położona w malowniczej scenerii dookoła liczne tereny zielone z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

785 120 zł11 216 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   ładnie położona działka W malowniczym miejscu Do sprzedania atrakcyjna Dziaka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

139 810 zł1 037 m² 134,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiam Państwu działki budowlane w miejscowości Dąbrowa, 20km od Starogardu Gdańskiego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł15 200 m² 13,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cała działka o powierzchni ok. 1,52 ha Powierzchnia budowlana ok. 20 ar, powierzchnia rolna ok. 1,32 ha Wszystkie media na działce lub w drodze kanalizacja , prąd, woda, światłowód Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

888 zł2 400 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia dz. Nr 125 obręb dąbrowa o powierzchni 2.400,00 m2, działka niezabudowana (nieregularny kształt) położona przy drodze gminnej. Informacje na temat nieruchomości można.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł57 000 m² 13,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 57 ar położona w malowniczej okolicy w miejscowości Dąbrowa (gmina Chełmiec). Nieruchomość oddalona ok 3,5 km od Nowego Sącza.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł420 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka handlowo-usługowa przy ul.BUKOWSKIEJ Polecam Państwu ustawną działkę w Dąbrowie , przy ul.Bukowskiej. Działka ma 420 mkw, jest ogrodzona i zostało wydane na nią pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 805 000 zł30 000 m² 60,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękne działki przemysłowe o łącznej pow. 3 ha w Dąbrowie! Idealna propozycja pod inwestycję! Na sprzedaż działki przemysłowe.

Szczegóły ogłoszenia

98 750 zł3 950 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   urokliwa działka W spokojnej okolicy W ofercie sprzedaży posiadamy pięknie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł9,15 m² 19 016,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z Warunkami Zabudowy | Dąbrowa, gmina Świlcza Biuro nieruchomości Domani ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w miejscowości Dąbrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

102 300 zł1 100 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka W otulinie lasu pod twój dom, raj dla grzybiarzy! dąbrowa gmina kuślin, mpzp Oferujemy pięknie położone działki przy ścianie lasu, teren o powierzchni 3,3092ha położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dąbrowa,mazowieckie

638 250 zł851 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kształtna / 28mx31m / działka pod zabudowę jednorodzinną tylko 350 m od Puszczy Kampinoskiej. Dojazd drogą utwardzoną w której są prąd i gaz. Nieruchomość objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ogrodowa

Dąbrowa,wielkopolskie

473 000 zł790 m² 598,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, tylko w naszym biurze. Na sprzedaż 2 piękne i bardzo foremne ( prostokątne ) działki budowlane zlokalizowane na ul. Ogrodowej w miejscowości Dąbrowa ( gmina Dopiewo ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Dąbrowa,małopolskie

199 000 zł1 002 m² 198,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest ostatnia działka budowlana położona w miejscowości Dąbrowa, gm. Chełmiec. Lokalizacja: dąbrowa, pow. nowosądecki, gm. Chełmiec. Wieś ta leży w Kotlinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa

Dąbrowa,opolskie

155 000 zł1 112 m² 139,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki budowlanej w Dąbrowie koło Opola. Szczegóły nieruchomości działka budowlana powierzchnia : 1112 m2 cena: 155.000 PLN stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szafirowa

Dąbrowa,wielkopolskie

450 000 zł1 286 m² 349,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1286 m , położona w miejscowości Dąbrowa, zaledwie kilka minut od Poznania. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Dąbrowa,małopolskie

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka budowlana 10a - mnu, działka płaska, w kształcie zbliżonym do kwadratu, ogrodzona, media Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok. 10a położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

840 000 zł920 m² 913,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 920 m , położona w malowniczej okolicy przy Puszczy Kampinoskiej. Parametry techniczne: powierzchnia: 920 m Wymiary: ok. 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Dąbrowa

Dąbrowa,lubuskie

186 000 zł5 700 m² 32,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości City Invest zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży. Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę rolną w miejscowości Dąbrowa idealna pod budownictwo osadnicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dąbrowa

Dąbrowa,lubuskie

120 000 zł23 700 m² 5,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu na sprzedaż grunt rolny położony W dąbrowie gmina zabór. Łączna powierzchnia gruntu to 2,37 ha. Grunt składa się z 5 działek. Symbol użytku: działka o pow. 0,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Dąbrowa

Dąbrowa,lubuskie

35 000 zł3 500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu na sprzedaż grunt leśny położony W dąbrowie gmina zabór. Powierzchnia gruntu leśnego to 0,35 ha. Symbol użytku: lsvi Istnieje możliwość zakupu gruntu rolnego o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

489 000 zł780 m² 626,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, na sprzedaż 2 piękne i bardzo foremne ( prostokątne ) działki budowlane zlokalizowane na ul. Ogrodowej w miejscowości Dąbrowa ( gmina Dopiewo ) obok Poznania. Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ofiar Katynia

Dąbrowa,mazowieckie

145 000 zł695 m² 208,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż udział 1/2 w działce budowlanej położonej w Dąbrowie (gm. Łomianki) przy ul. Ofiar Katynia, oddalona o około 250m od Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa

Dąbrowa,lubuskie

249 000 zł6 200 m² 40,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 6 200 m.kw., zlokalizowana w sercu malowniczej Dąbrowy, w gminie Zabór. Ta atrakcyjna nieruchomość to świetna okazja dla inwestorów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słoneczna

Dąbrowa,wielkopolskie

749 000 zł1 411 m² 530,83 zł/m²

 

 

 

Dąbrowa,małopolskie

790 000 zł2 825 m² 279,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Emmerson prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Dąbrowa, w bliskim sąsiedztwie Puszczy Niepołomickiej. Parametry działki: powierzchnia: 2825 m2wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Dąbrowa

Dąbrowa,łódzkie

449 550 zł3 330 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: dąbrowa, gmina Wieluń, woj. łódzkie Powierzchnia: 3330 m Kształt: wydłużony, szerokość 16 20 m ________________________________________ Atuty nieruchomości: gotowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Dąbrowa,świętokrzyskie

1 855 000 zł30 000 m² 61,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękne działki przemysłowe o łącznej pow. 3 ha w Dąbrowie! > idealna propozycja pod inwestycję< na sprzedaż działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Dąbrowa

Dąbrowa,łódzkie

74 000 zł2 300 m² 32,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2300 m2, mieszcząca się w gminie Buczek, w miejscowości Dąbrowa. Działka z przeznaczeniem na budowę domu jednorodzinnego o szerokości ok 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

850 000 zł684 m² 1 242,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna, wymiarowa, działka budowlana ze wszystkimi mediami pod dom jednorodzinny wolnostojący lub w zabudowie bliźniaczej. Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego : 1) przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa

Dąbrowa,pomorskie

1 800 000 zł14 977 m² 120,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu pakiet 5 działek o powierzchni od 3000 do 3002 m2, w odległości jedynie 11 kilometrów od Wejherowa. Oferujemy wyjątkową okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Dąbrowa,małopolskie

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

 

 

Dąbrowa,podkarpackie

130 000 zł1 325 m² 98,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt