dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Dąbrowa - Oferty sprzedaży i najmu

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna

Dąbrowa,wielkopolskie

330 000 zł102 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Osiedle Dąbrowa to kameralny kompleks sześciu willi trzy lokalowych, 18 lokali mieszkalnych o powierzchni od 55m2 do 102m2 z garażami w przyziemiu budynku. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna

Dąbrowa,wielkopolskie

350 000 zł102 m² 3 431,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa

Dąbrowa,opolskie

178 000 zł49 m² 3 603 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie 10km od Opola. Mieszkanie posiada trzy pokoje, kuchnię oraz łazienkę z wc. Znajduje się w niskim budynku na drugim piętrze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij