dowolna

Działki nad jeziorem Dąbrowa - Oferty sprzedaży i dzierżawy

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa

Dąbrowa,dolnośląskie

64 900 zł1 003 m² 64,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana na nowopowstającym osiedlu domków jednorodzinnych w Dąbrowie, 19 km od Wrocławia. Powierzchnia 1003 m2, kształt prostokątny, zbliżony do kwadratu, cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Dąbrowa

Dąbrowa,warmińsko-mazurskie

100 800 zł1 440 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki rekreacyjne na Mazurach nad jeziorem Sasek Wielki. Powierzchnie od 8 do 26 arów. Położone przy bardzo ładnym fragmencie jeziora Sasek Wielki, przy malowniczym cyplu. Możliwość.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij