dowolna

Domy w centrum Dąbrowa - Oferty sprzedaży i najmu

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa

Dąbrowa,małopolskie

440 000 zł156 m² 2 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domów w Dąbrowie kolo Niepołomic. Inwestycja składa się z 2 domów jednorodzinnych, na uboczu pod lasem. Dom w Malinówkach 2 to jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Dąbrowa,wielkopolskie

559 000 zł150 m² 3 726,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Okazja. Cena tylko 559 000 zł. Polecam na sprzedaż dom po remoncie znajdujący się w Dąbrowie przy ul. Szkolnej 24. W ogłoszeniu zostały umieszczone rzeczywiste zdjęcia nieruchomości. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

750 000 zł133 m² 5 639,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Poszukujesz nieruchomości w przyjaznej okolicy dla Twojej Rodziny? Pragniesz doskonałej komunikacji do centrum Poznania? A może marzysz o własnym zielonym zakątku, idealnym na poranną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa

Dąbrowa,małopolskie

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania nieruchomość składającą się z domu wolnostojącego (o powierzchni ok 100m2 ) wraz z działką o powierzchni ponad 14 arów. Stan prawny nieruchomości jest uregulowany-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa

Dąbrowa,małopolskie

695 000 zł156 m² 4 455 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Brzozowa

Dąbrowa,opolskie

488 613 zł108 m² 4 006,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Chciałbym zaprezentować nowoczesny dom na osiedlu Brzozowa Aleja. Lokaj jest 2-poziomowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 108,42m2. Do domu przynależy też ogródek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Dąbrowa,wielkopolskie

1 199 000 zł218 m² 5 491,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:963 m²

Zapraszamy na drzwi otwarte 08/10/22 od 14:00 do 16:00 po wcześniejszym umówieniu godziny tel | W terminie do 08/10/22 obowiązuje cena promocyjna na poziomie 1 199 000 zł, z wyjściowej ceny 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa

Dąbrowa,podkarpackie

415 000 zł76 m² 5 460,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 172 m²

Dom wraz z działką 41 arów | Dąbrowa gm. Świlcza Do sprzedania dom wolnostojący na działce o powierzchni około 41 arów. Dom wybudowany w 1964 roku, a jego powierzchnia to ok 76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

759 000 zł92 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w Dąbrowie, na działce o powierzchni około 480m2. Powierzchnia użytkowa domu około 94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa

Dąbrowa,lubuskie

599 000 zł108 m² 5 572,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący o pow. 107,50m2 wraz z budynkami gospodarczymi usytuowanym na działce o pow. 1600m2 w miejscowości Dąbrowa, gm. Zabór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

759 000 zł93 m² 8 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Rezerwacjabez 2% pcclokalizacja: dąbrowa/skórzewowysoka jakość materiałów!nowoczesne rozwiązania!przestronne wnętrze!4 sypialnie na piętrze!garaż!lokalizacja na osiedlu domów jednorodzinnych!cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

719 000 zł94 m² 7 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Agrestowa

Dąbrowa,wielkopolskie

669 000 zł104 m² 6 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Witam serdecznie, nazywam się i jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Współpraca ze mną to gwarancja bezpiecznej transakcji, za którą nie pobieram prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Agrestowa

Dąbrowa,wielkopolskie

669 000 zł104 m² 6 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

669 000 zł104 m² 6 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Dąbrowa,wielkopolskie

1 100 000 zł245 m² 4 489,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu dwurodzinnego, z możliwością użytkowania jako dom jednorodzinny po dostosowaniu (rezydencja), o powierzchni użytkowej około 213 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Bez 2% pcc Lokalizacja: dąbrowa/skórzewo Wysoka jakość materiałów! Nowoczesne rozwiązania! Przestronne wnętrze! 4 sypialnie na piętrze! Garaż! Lokalizacja na osiedlu domów jednorodzinnych! Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

629 000 zł95 m² 6 621,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w Dąbrowie, na działce o powierzchni 480m2. Powierzchnia użytkowa domu około 94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Dąbrowa,wielkopolskie

1 100 000 zł246 m² 4 471,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lutza

Dąbrowa,mazowieckie

1 200 000 zł295 m² 4 070,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

#wyłączność#mlswspon#współpracuję# Oto jest wolnostojący dom na sprzedaż usytuowany tuż przy wejściu do Kampinoskiego Parku Narodowego. Jeśli kochasz ciszę i kontakt z naturą lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa

Dąbrowa,kujawsko-pomorskie

159 000 zł80 m² 1 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 035 m²

Jeżeli marzysz o własnym domu na wsi, niedaleko lasu i masz trochę zapału oraz inwencji może to być właśnie to miejsce! Prezentujemy Państwu do sprzedaży dom wraz z zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Morelowa

Dąbrowa,wielkopolskie

480 000 zł140 m² 3 420,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dąbrowie. Dom o pow. 140m2 posadowiony na działce ok. 800m2. Dom budowany z solidnych materiałów. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Morelowa

Dąbrowa,wielkopolskie

440 000 zł134 m² 3 283,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecam do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dąbrowie. Dom o pow. 134m2 posadowiony na działce ok. 600m2. Dom budowany z solidnych materiałów. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Malwowa

Dąbrowa,wielkopolskie

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Komfortowy dom 230 m2 na działce 750 M2 W dąbrowie Polecam uwadze komfortowy dom położony przy ulicy Malwowej w Dąbrowie, gmina Dopiewo. Powierzchnia 230 m2, 2 poziomy: - parter: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

1 135 000 zł300 m² 3 783,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

NA sprzedaż komfortowy dom Z wydzieloną pracownią, blisko kampinosu, łomianki, cicha I spokojna okolica. Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 210m2, na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

749 000 zł250 m² 2 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:780 m²

Mniej niż tysiąc złotych za 1 m2 działki zabudowanej wspaniałym budynkiem jednorodzinnym! Dla cudzoziemców i Polaków! Dla młodych i seniorów! Przepiękny jednorodzinny dom na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

880 000 zł204 m² 4 313,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Komfortowy dom Z garażem I ogrodem pod poznaniem cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 204 m2 na działce o powierzchni 1,210 m2. Cena sprzedaży wynosi 880,000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poprzeczna

Dąbrowa,wielkopolskie

6 000 zł250 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:738 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni całkowitej 250 m2 na działce o powierzchni 738 m2. Rodzaj domu - wolnostojący, 2-kondygnacyjny,bez podpiwniczenia, z garażem na 2 auta, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprzeczna

Dąbrowa,wielkopolskie

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:738 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 250 m2 na działce o powierzchni 738 m2. Cena sprzedaży wynosi 1,200,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący, 2-kondygnacyjny,bez podpiwniczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Polecam na sprzedaż piękny, zadbany dom w Dąbrowie pod Poznaniem. Bardzo dobry dojazd do centrum(10min ul. Bukowską). Na parterze znajduje się duży salon z wyjściem na ogród, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

799 000 zł150 m² 5 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż gotowy dom (pół bliźniaka) usytuowany w prestiżowej części Łomianek -na Dąbrowie. Wynagrodzenie Agencji pokrywa Developer. Dom usytuowany jest na kameralnym osiedlu 4 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Morelowa

Dąbrowa,wielkopolskie

460 000 zł134 m² 3 432,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Morelowa

Dąbrowa,wielkopolskie

470 000 zł134 m² 3 507,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Morelowa

Dąbrowa,wielkopolskie

490 000 zł140 m² 3 491,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krańcowa

Dąbrowa,wielkopolskie

749 000 zł250 m² 2 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:780 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

1 180 000 zł390 m² 3 025,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Przestronny i funkcjonalny z nietypowymi rozwiązaniami dom wolnostojący na dużej zadbanej działce (1219m2). W części rekreacyjnej basen zewnętrzny. Na powierzchnię ok 370 m2 składaja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,podkarpackie

299 000 zł130 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 613 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący, z budynkiem gospodarczym i garażem. Dom o powierzchni 130m2, działka 26,13ar. Poziom I: pokój, łazienka z kabiną prysznicową, poziom II: trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szanowni Państwo, polecam nowo wybudowany dom jednorodzinny parterowy w zabudowie bliźniaczej w Dabrowie gmina Dopiewo. Atutem nieruchomości jest atrakcyjne położenie. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

1 200 000 zł390 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

1 139 000 zł200 m² 5 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, w osiedlu zamkniętym i strzeżonym. Przy lesie, na granicy Bielan i Łomianek, w Dąbrowie Leśne. Całkowicie odnowiony i urządzony przez.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij